Kariéra

Do našeho týmu hledáme   ->

1) OPERÁTOR NABÍJECÍHO VOZU

Jsme dynamicky se rozvíjející firma v oblasti poskytování služeb v rámci těžebního průmyslu. Společnost je členem nadnárodní skupiny SSE Group se sídlem ve Švýcarsku.

Místo výkonu práce: Tuchořice

Popis pracovní pozice nového kolegy:

·      řízení nákladního motorového vozidla (s cisternou), přeprava látek a výbušnin v režimu ADR

·       obsluha výrobní technologie nabíjecího vozu při přípravě odstřelů v lomech.

·       provádění servisu nabíjení na lomech

·       spolupráce při provádění prací v kamenolomech

·       udržování svěřené techniky v řádném technickém stavu

Požadavky:

·       řidičský průkaz skupiny C

·       profesní průkaz

·       osvědčení ADR (výbušné látky a předměty) - výhodou

·       trestní bezúhonnost

·       základní znalost práce na PC

·       výborné komunikační schopnosti a loajalita

·       znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

·       jednosměnný provoz

·       perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se firmě

·       odborné školení a další možné vzdělávání

·       odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce

·       příspěvek zaměstnavatele na stravování

·       příspěvek na důchodové, nebo životní připojištění

·       příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě

Základní mzda: 35 000 – 38 000 CZK

Smluvní vztah: Hlavní pracovní poměr

Vzdělání: vyučen, středoškolské

Nástup: ihned nebo dohodou

Kontakt: Jaroslava Urbánková

Mobile: +420 731 095 668

jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz