Kariéra

Právě nabíráme na tyto pracovní pozice:

1) OPERÁTOR NABÍJECÍHO VOZU

Jsme dynamicky se rozvíjející firma v oblasti poskytování služeb v rámci těžebního průmyslu. Společnost je členem nadnárodní skupiny SSE Group se sídlem ve Švýcarsku.

Místo výkonu práce: Tuchořice

Popis pracovní pozice nového kolegy:

·       řízení nákladního motorového vozidla (s cisternou), přeprava látek a výbušnin v režimu ADR

·       obsluha výrobní technologie nabíjecího vozu při přípravě odstřelů v lomech.

·       provádění servisu nabíjení na lomech

·       spolupráce při provádění prací v kamenolomech

·       udržování svěřené techniky v řádném technickém stavu

Požadavky:

·       řidičský průkaz skupiny C

·       profesní průkaz

·       osvědčení ADR (výbušné látky a předměty) - výhodou

·       trestní bezúhonnost

·       základní znalost práce na PC

·       výborné komunikační schopnosti a loajalita

·       znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

·       jednosměnný provoz

·       perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se firmě

·       odborné školení a další možné vzdělávání

·       odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce

·       příspěvek zaměstnavatele na stravování

·       příspěvek na důchodové, nebo životní připojištění

·       příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě

Základní mzda: 30 000 - 35 000 CZK

Smluvní vztah: Hlavní pracovní poměr

Vzdělání: vyučen, středoškolské

Nástup: ihned nebo dohodou

Kontakt: Jaroslava Urbánková

Mobile: +420 731 095 668

jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz

2) STROJNÍKA - OPERÁTORA KLADIVA

Místo výkonu práce: lomy ČR

Zodpovědnost zejména za:

  • Rozpojování hornin kladivem

  • Vedení provozního deníku stroje

  • Pomocné práce při provádění trhacích prací velkého a malého rozsahu

  • Provozní záležitosti v okruhu své působnosti

  • Vypracování určených dokumentů

  • Dodržování technologických postupů při práci se stroji

    Požadujeme:

  • Strojnický průkaz

  • Komunikační schopnosti a loajalita

  • ŘP-skupina B (aktivní řidič)

  • Trestní bezúhonnost

  • Časovou flexibilitu, chuť pracovat

    Nabízíme:

  • jednosměnný provoz

  • perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se firmě

  • odborné školení a další možné vzdělávání

  • odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce

  • příspěvek na důchodové nebo životní připojištění

  • příspěvek zaměstnavatele na stravování

  • příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě

  • odměna za doporučení nového zaměstnance

  • mobilní telefon

    Základní měsíční mzda: 40 000 – 45 000 CZK

    Mobile: +420 731 095 668