Kariéra

Momentálně hledáme kolegu / kolegyni na tuto pracovní pozici:

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Jsme dynamicky se rozvíjející firma v oblasti poskytování služeb v rámci těžebního průmyslu. Společnost je členem nadnárodní skupiny SSE Group se sídlem ve Švýcarsku.

Místo výkonu práce: Náměstí Svobody 55, 438 01 Žatec

Popis pozice nového kolegy / kolegyně:

· Zajišťuje komplexní zpracování účetnictví včetně účetních uzávěrek

· Zpracovává přiznání k DPH (kontrolní a souhrnná hlášení), k dani z nemovitosti, k silniční dani, dani vybírané srážkou právnických osob

· Zpracovává prvotní doklady ve všech agendách - banka, pokladna, platby kartou, zúčtování provozních záloh, došlé a vystavené faktury, interní doklady - časové rozlišení, úvěry, dohady

Požadavky:

· znalost daňových, účetních předpisů a podvojného účetnictví

· praxe v oboru

· výborná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook), Internetu

· znalost AJ na komunikativní úrovni - výhodou

· výborné komunikační schopnosti a loajalita

· samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost

· spolupráce se zaměstnanci společnosti

· aktivní přístup k úkolům

· ŘP - skupina B (aktivní řidič)

· trestní bezúhonnost

Nabízíme:

· perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se firmě

· možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace

· flexibilní pracovní dobu

· občasná práce z domova

· odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce

· příspěvek na stravování

· mobilní telefon, notenbook

· příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě

· roční odměny

Základní mzda: od 35.000 CZK v závislosti na znalostech, vědomostech, praxi

Smluvní vztah : HPP

Vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ

Nástup: dohodou

Kontakt:

Jaroslava Urbánková Email: info@sse-cesko.cz

Telefon: 731 095 668